Opis
Krpa maslenka za prah naoljena 61×22 cm rumena
Netkana krpa prepojena z mineralnimi olji omogča hitro in učinkovito odstranjevanje prahu, dlak in manjših nečistoč. Predvsem se priporoča za brisanje vodoobčutljivih površin, kot so parket, laminat,.. Krpe vpnemo na ploščo lamivel, obrišemo ter zavržemo.
Krpe so namenjene za enkratno uporabo. Lahko jih uporabljamo tudi za ročno brisanje prahu.
Maslenka oz. maslena krpa – antistatična je edinstvena krpa za čiščenje vseh vrst talnih oblog, ki uporabniku zagotavlja brezhibno čistočo, preprosto in ergonomsko uporabo.
Maslena krpa je z odprtjem paketa takoj pripravljena za enkratno uporabo. Krp ne vlažimo z vodo, saj so že vnaprej impregnirane tako, da nase vežejo ves prah,
lase in drugo umazanijo. Površina je po uporabi temeljito očiščena in prah se ne sprošča več v zrak, kar zagotavlja dolgotrajne rezultate čiščenja.
Največja prednost krp je, da niso nikoli premokre ali presuhe.
Ne-tkana krpa: 100% polipropilen, toplotna vezava
Impregnacija tekočina: Mineralno olje
Pakirano: 50 kos v zavoju
Mnenja
Zaenkrat še ni mnenj.